BAŞARILI İŞ İNSANI CENGİZ GİDER TÜMKUV GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE BAŞKANI OLDU

BAŞARILI İŞ İNSANI CENGİZ GİDER TÜMKUV GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGE BAŞKANI OLDU
MOBİL REKLAM ALANI
18.10.2023
A+
A-

Gaziantep ilimizin yetiştirmiş olduğu genç girişimci iş adamı çok sayıda STK da görev yapmış genç iş insanı Türk Milli Kuvvetler Vakfı Gaziantep İl Başkanı Cengiz Gider `e Türk Milli Kuvvetler Vakfı Kurucu Genel Başkanı Dr. Fatih Şimga tarafından üstün çalışmalarından dolayı TÜMKUV Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı olarak atadı.

Açıklama yok.

Türk Milli Kuvvetler Vakfı Atama Kararı ile Cengiz Gider TÜMKUV Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı olarak Türk Milli Kuvvetler Vakfı Yönetim Kurulu Toplantısında Oy Birliğiyle Atama kararı verilmiştir. Saygı ile Duyurulu.
DR FATİH ŞİMGA
TÜMKUV GENEL BAŞKANI

Açıklama yok.

TÜMKUV Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Cengiz Gider, Türk Milli Kuvvetler Vakfı Kurucu Genel Başkanı Dr. Fatih Şimga Tarafından Bölge Başkanı olarak atanmasından dolayı teşekkür Açıklaması yaptı.

Açıklama yok.

TÜMKUV Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Cengiz Gider, Açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Açıklama yok.

Öncelikle bizleri bu göreve layık Gören Türk Milli Kuvvetler Vakfı Kurucu Genel Başkanımız Sayın Dr. Fatih Şimga `e çok teşekkür ediyorum.

Açıklama yok.

Bizlerde TÜMKUV` un bayrağını Güneydoğu Anadolu Bölgemizde en yüksek zirveye taşımak için yönetim kurulu üyelerimiz ve il Başkanlarımız ile genel merkezin sesini duyurmak için çalışmalarımız devam edecek. Rabbim bizi mahcup etmesin bölgemiz için ve ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun diliyorum. Dedi

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA -ÖZEL HABER

Açıklama yok.

Açıklama yok.

MOBİL REKLAM ALANI
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,